Nabídka a služby

Tvorba webových stránek ( webdesign )

tvorba wwwVytvoříme Vám webové stránky přesně podle Vašich představ. Jak již určitě víte, v dnešní době se již nelze spoléhat na jednoduché webové prezentace, které nezaujmou a uživatel se na nich nebude cítit dobře. My Vám nabídneme graficky hezké a přitom rychle se načítající stránky, které budou: přístupné (i pro lidi se zrakovým či jiným handicapem), optimalizované pro všechny typy prohlížečů, snadno nalezitelné vyhledávači (Google, Seznam, atd.) s čímž také souvisí základní techniky SEO.
» Ceník tvorby www

WWW aplikace

Programování webových aplikací je další z našich služeb, kterou Vám můžeme nabídnout. Ať už se jedná o e-shop, redakční systém, chat, anketu, administraci či Váš osobní projekt, vše jsme schopni naprogramovat takřka na míru a podle Vašich představ.
» Ceník webových aplikací

Grafické práce

Potřebujete grafický návrh pro Vaše nové webové stránky, logo, vizitky, plakát, banner či jiné požadavky v oblasti počítačové grafiky? Stačí se nás kontaktovat a po vzájemné domluvě Vaše představu rádi naplníme.
» Ceník grafických prací

Redesign - aktualizace již existujících stránek

Máte své stránky, ale už Vám jejich vzhled, rozvržení, či jiné vlastnosti nevyhovují? Chcete držet krok s konkurencí? Pak zde pro Vás máme nabídku redesignu! Jedná se o přepracování vzhledu stávajících stránek. Jediné co musíte udělat, je předat nám starou verzi stránek a odsouhlasit si u nás nový grafický vzhled Vašich stávajících webových stránek. Můžete si také vybrat z našich typových návrhů.
» Ceník redesign

SEO

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače. Buďte vidět na internetu! Registrace www stránek do katalogů a vyhledávačů. Již při tvorbě stránek dbáme na základní techniky SEO a díky tomu jsou webové stránky z naší dílny úspěšné a naši klienti spokojení.
» Ceník SEO

Hosting & doména

hostingZajistíme Vám hosting pro Vaše internetové stránky na míru. Razíme totiž heslo: „Neplaťte více - když nemusíte!”. Vyhodnotíme Vaše požadavky a podle toho vybereme poskytovale a správný hostingový program. Ušetříte tak často značné prostředky, které můžete vynaložit jinde.
» Ceník hostingu a domén

Zaujala Vás naše nabídka?
» kontaktujte nás
» informujte se o cenách
» prohlédněte si naše reference